Twoje oczy często pieką przy długiej pracy przy komputerze? Masz wrażenie, że są zbyt suche? A może nosisz codziennie soczewki kontaktowe? W takich przypadkach pomogą ci krople na suche oko. Komputer i praca przy nim przestaną być takie uciążliwe. Dzięki nim możesz nie tylko widzieć bardziej komfortowo, ale również chronić je przed czynnikami zewnętrznymi.

Czy potrzebujesz kropli do oczu?

Sporo osób nie wie, że dzięki stosowaniu kropli do oczu mogą znacznie poprawić swój codzienny komfort widzenia. W wielu przypadkach problem wynikają z trybu pracy (komputer – praca przy nim), przebywania w suchych, zadymionych pomieszczeniach, związane są z noszeniem soczewek kontaktowych, a także mogą być związane z indywidualnymi predyspozycjami.

Gdy chcesz wiedzieć, czy potrzebujesz kropli do oczu, odpowiedz na następujące pytania:

  • czy odczuwasz częste pieczenie i swędzenie oczu?
  • czy twoje oczy są przekrwione i zaczerwienione?
  • czy pracujesz w klimatyzowany lub suchym pomieszczeniu?
  • czy długo pracujesz przy komputerze?
  • czy nosisz soczewki kontaktowe?
  • czy twoje oczy są nadmiernie suche?
  • czy odczuwasz zmęczenie oczu?
  • czy twoje oczy zostały podrażnione?

Jeżeli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, w takim przypadku warto zakupić odpowiednie krople do oczu. Komputer, długa praca przy nim nie będą już taką udręką. W Pharm Supply posiadamy pełną gamę produktów tego rodzaju i na pewno uda ci się dobrać te, które zagwarantują ci oczekiwany efekt – twoje oczy będą znów wypoczęte, nie będą swędziały i nie będą przekrwione. Możesz stosować je zarówno wtedy, gdy pojawia się problem, jak i profilaktycznie, aby zapobiegać jego występowaniu. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo – bazują one na sprawdzonych substancjach biologicznych i nie posiadają środków konserwujących.

Jakie krople do oczu wybrać?
Dobranie odpowiednich kropli do oczu nie musi być trudne. W ochronie oczu przed wysychaniem i przy noszeniu soczewek doskonale sprawdza się hialuronianu sodu. Gdy potrzebujesz dodatkowego odżywienia oraz nawilżenia oczu, wtedy wybierz preparaty zawierające środki takie jak dekspantenol czy roztwór karboksymetylocelulozy. Na obrzęki dobrze sprawdza się z kolei roztwór chlorku sodu.

Pharm Supply oferuje następujące produkty:
BIOLAN® – krople do oczu zawierające 0,15% hialuronianu sodu, który tworzy warstwę ochronną na powierzchni rogówki oka
BIOLAN® Gel – wysokoelastyczne krople do oczu zawierające 0,30% hialuronianu sodu, które po zakropleniu tworzą doskonale przejrzystą powierzchnię
BIOLAN® Max – krople do oczu zawierające 0,15% hialuronianu sodu, który tworzy warstwę ochronną na powierzchni rogówki oka, idealne do długotrwałego stosowania
Clarastill – krople do ochrony oczu oraz na zmęczone oczy, zawierają składniki takie jak karboksymetyloceluloza, N-acetylokarnozyna, glicerol
KeratoStill – krople na suche oko, zawierają dekspantenol
OCUsalin® – krople z hipertonicznym roztworem chlorku sodu (5%)

W ofercie Pharm Supply znajdują się również specjalistyczne środki przeznaczone do użytku przez okulistów i środki na receptę.

Środki ostrożności
Krople, a także spraye do oczu są środkami sterylnymi, a ze względu na to, że nie posiadają one konserwantów, muszą być używane zgodnie z instrukcją, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oczu.

Pamiętaj o tym:
nie dotykaj powierzchni oka i innych powierzchni aplikatorem
nie stosuj środków z uszkodzonego opakowania
nie stosuj środków po upływie daty ważności
nie stosuj wielorazowo jednorazowych pojemników

Jeżeli chcesz cieszyć się zdrowym wzrokiem, sprawdź nowoczesne produkty Pharm Supply – dzięki nim zapomnisz o dyskomforcie oczu. Z szerokiej gamy na pewno uda ci się wybrać taki, który będzie mógł spełnić wszystkie twoje oczekiwania!